Комфорт і Сервіс

 

Як отримати субсидію без реєстрації: офіційна відповідь

19.08.2017

Як отримати субсидію без реєстрації: офіційна відповідь

Уряд не визначає жорстких вимог до договору оренди житла.

Українці, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної прописки, можуть повторно звернутися до органів соцзахисту на підставі договору оренди житла, оформленого в довільній формі. Про це повідомляє Teplo.gov.ua.

«Субсидія оформлюється виключно на зареєстрованих в житловому приміщенні людей. Однак, уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але оплачують комунальні послуги», – відзначили в Кабміні.

Уряд не визначає жорстких вимог до договору оренди: документ не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів – власника житла і орендаря.

«Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен враховуватися місцевими органами соціального захисту населення на користь сім'ї», – підкреслили в уряді.

Зазначимо: в Україні вже через кілька місяців стартує опалювальний сезон 2017/2018. Мільйонам сімей субсидії перерахують за новими правилами. Соціальні нормативи споживання, які покриває «знижка», скоротять, а карати за обман в декларації будуть жорсткіше. У таких сімей не тільки заберуть субсидію, але і змусять повернути в бюджет незаконно використані гроші.

Останні новини