Послуги з управління – це юридичне, бухгалтерське, паспортне і органі-заційне обслуговування багатоквартирних будинків, розробка оптимальних схем управління нерухомістю, ведення податкового обліку, спеціалізоване програмне забезпечення, як для будинків, що знаходяться у безпосередньому управлінні, так і для ОСББ та ЖБК.

А також надаємо комплекс послуг для існуючих та бажаючих створити ОСББ.
- Надання юридичних послуг при реєстрації ОСББ та на стадії підписання договорів з постачальниками комунальних послуг;
- Надання послуг правового аналізу заяв, скарг і пропозицій з представленням інтересів ОСББ в судових органах;
- Надання професійної допомоги при здійсненні бухгалтерського та управлінського обліку;
- Супроводження організації процедур при залученні підрядних організацій та фінансових установ;
- Формування та підтримка бази даних параметрів помешкань, пільгових компенсацій та субсидій, проведених розрахунків та обсягів нарахувань за комунальні послуги з відображенням всіх даних у Єдиному рахунку, який учасники ОСББ отримують щомісячно зі всіма деталізованими показниками по споживанню в розрізі послуг.

Ви отримаєте прозорий облік та юридичне забезпечення, що дозволить Вам економити Ваші кошти та завжди відчувати себе повноправним господарем свого помешкання. Ефективне планування ремонтних заходів, створить безперебійну роботу комунальних систем і в результаті забезпечить максимальну економію при усуненні критичного стану будинку. Кожна поточна проблема повинна вирішуватись в найкоротші терміни.