Комфорт і Сервіс

 

У Вінниці триває будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової

31.08.2018

У Вінниці триває будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової

Будівництво твердопаливної котельні та реконструкція газової в Вінниці по вул. Зулінського, 9 триває у рамках проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська», повідомляє прес-служба КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Роботи з будівництва твердопаливної котельні розпочалися 1 лютого, по завершенні опалювального сезону розпочали реконструкцію газової котельні. Нині тривають роботи і з будівництва твердопаливної, і з реконструкції газової котельні одночасно. 

На сьогодні будівництво твердопаливної котельні виконано в цілому на 55%, а реконструкція газової котельні виконана в цілому на 90%.

Комплекс твердопаливної котельні, що включає будівництво будівлі твердопаливної котельні з монтажем основного обладнання потужністю 3,3 МВт, складу тріски, вагів, зовнішніх інженерних мереж та благоустрою, буде поступово підключений до мереж реконструйованої газової котельні.

«Це дозволить збільшити виробництво теплової енергії майже до 17 MВт та можливість використання альтернативних видів палива (деревної тріски)», - говориться в повідомлені підприємства. 

Останні новини