Комфорт і Сервіс

 

«Сьогодні немає жодних економічних передумов для підвищення тарифів на ЖКП»

08.08.2017

«Сьогодні немає жодних економічних передумов для підвищення тарифів на ЖКП»

«Сьогодні немає жодних економічних передумов для підвищення тарифів на ЖКП», - Розенко


 

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив, що наразі немає жодних підстав переглядати ціни на газ для населення й тарифи на житлово-комунальні послуги, це він розповів у ефірі «112 Україна».

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що, за даними НБУ, сьогодні інфляційні тенденції в Україні є нормальними, а інфляцію стримують у тих рамках, які зафіксовані в держбюджеті. Така стабільна ситуація триває вже протягом тривалого часу й вказує на те, що для перегляду або підвищення ціни на газ для населення немає підстав.

«Тобто сьогодні немає жодних економічних передумов для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, підвищення цін на газ для населення. І я переконаний, що цього не відбудеться. Я як член уряду на сьогодні можу чітко говорити, що жодних рішень про підвищення ціни на газ для населення я особисто не підтримаю», – сказав Павло Розенко.

При цьому віце-прем'єр-міністр зазначив, що ціна на газ зафіксована.

«У нас зафіксована ціна на газ для населення на рівні 6879 гривень. Це на рівні минулого опалювального сезону. Сьогодні говорити про перегляд ціни в нас немає жодних підстав», – підкреслив Розенко.

Останні новини