Комфорт і Сервіс

 

Типовий договір з управління багатоквартирним будинком

02.05.2018

Типовий договір з управління багатоквартирним будинком

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» на сайті Мінрегіону опубліковано проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком» для громадського обговорення.

Цим проектом передбачається затвердити «Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком» та «Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком».

Крім того, прийняття постанови передбачає скасування двох діючих постанов Кабінету Міністрів України: «Про затвердження Типового договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд» (від 20 травня 2009 р. № 484) та «Про затвердження Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» (від 20 травня 2009 р. № 529).

Зважаючи на вимоги Регламенту Кабінету Міністрів в частині громадського обговорення проектів нормативно-правових актів, пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця на адресу Мінрегіону.

 

Останні новини