Комфорт і Сервіс

 

Оголошується конкурс на призначення управителя багатоквартирного будинку

27.04.2018

Оголошується конкурс на призначення управителя багатоквартирного будинку

НЕ зволікайте! Прийміть рішення щодо форми управління вашим будинком, не дозволяйте комусь вирішувати за Вас!

Для будинків, які не визначались з формою управління, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Департаментом житлового господарства Вінницької міської ради оголошується конкурс на визначення управителя. Переглянути перелік будинків, які є об’єктами конкурсу та ознайомитись з інформацією про те, в яку випадку будинки виключаються з оцінки конкурсної пропозиції можна за посиланням: http://www.vmr.gov.ua/Lists/Actual/ShowNews.aspx?ID=843

10 червня набуває чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з яким мешканці мають визначитись із формою управління будинком – створивши ОСББ, підписавши договір з управляючою компанією, або ж обравши самообслуговування; скасовується послуга з утримання будинку та прибудинкової території – натомість запроваджується послуга з управління багатоквартирним будинком.

Відповідно до Закону, у разі, якщо мешканці до 10 червня не приймуть рішення щодо форми управління, їх будинок не буде обслуговуватись – вони залишаться на одинці зі своїми проблеми. Тобто, усі поточні ремонтні роботи, капітальний ремонт, прибирання території, вивезення сміття, тощо, - не будуть здійснюватися та впадуть на плечі самих мешканців.

Задля уникнення такої ситуації Департамент житлового господарства Вінницької міської ради проведе конкурс на визначення управителів.

Мається на увазі те, що, фактично у примусовій формі, мешканці багатоквартирних будинків будуть змушені підписати договір з управляючими компаніями, уже не маючи самостійного вибору. Не все б було так сумно якби не одне «але». Управлінська компанія може бути розташована навіть в іншому місті України.

 

Останні новини