Комфорт і Сервіс

 

Кількість утеплених будинків стрімко зростає

25.05.2016

Кількість утеплених будинків стрімко зростає

Держенергоефективності: Кількість утеплених будинків стрімко зростає

За минулий тиждень нселення отримало 118 теплих кредитів на суму 2,2 млн гривень, а впродовж квітня було видано кредитів на суму 212 млн грн, що в 20 разів перевищує показник минулого року.

теплий кредит

 

 Зросли дані щотижневого моніторингу реалізації державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК з впровадження енергоефективних заходів.

 

Про це повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

За його словами, сума коштів виданих на «теплі» кредити для домогосподарств за минулий тиждень, з 25 квітня по 4 травня 2016 року, сягнула 55.2 млн гривень, а їх кількість склала 3247 одиниць.

 

«Для порівняння у квітні місяці цього року було взято кредитів на суму 212 млн грн, що в 20 разів більше ніж у квітні минулого року», — повідомив голова агенства.

 

Він зауважив, що незважаючи на те, що опалювальний сезон закінчився лише у квітні місяці значним попитом серед населення продовжують користуються «негазові» котли. Наразі, за минулий тиждень, взято 118 кредитів на суму 2.2 млн гривень.

 

З початку дії програми населенню та ОСББ видано більше 100 тисяч «теплих» кредитів загальною сумою понад 1,514 млрд гривень.

Останні новини